KONKURS NA KAPELUSZ KARNAWAŁOWY

W czwartek, 25 stycznia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pt.: Mamo, Tato zróbmy razem karnawałowy kapelusz balowy”. Prawie wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola własnoręcznie wykonane nakrycia głowy. Były wśród nich kapelusze kowbojskie, wianki, korony księżniczek, przyłbice rycerskie, pióropusze indiańskie, czapki czarnoksiężników a nawet nakrycia głowy imitujące rakietę kosmiczną czy papugę! Wszyscy włożyli mnóstwo pracy i serca w wykonanie swoich prac dlatego jury konkursowe jednogłośnie zdecydowało, że wszystkim należą się takie same, piękne nagrody :-). Ale to nie koniec przyjemności dzisiejszego dnia. Nakrycia głowy przygotowane na konkurs, posłużyły nam jako przebranie podczas dzisiejszego balu karnawałowego prowadzonego przez Pana Leszka Orzeszka :-). Zabawa była przednia, ale o tym przeczytacie w kolejnym poście:-)