ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

W minioną sobotę odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego 2014/2015 !! Rozpoczęliśmy od oficjalnego powitania wszystkich Dzieci i Rodziców, które wygłosiła Pani Dyrektor. Oczywiście nie obyło się bez łez i wzruszeń. Część artystyczną dzieci zaczęły tańcem Trojak
a następnie śpiewały piosenki i recytowały wiersze wakacyjne oraz na pożegnanie Przedszkola. Cały występ Nasze Przedszkolaki zakończyły przepięknym Polonezem 🙂 Kolejnym punktem Uroczystości było wręczenie dyplomów i nagród dla Rodziców oraz Dzieci 🙂 Później czekała już na Nas tylko świetna zabawa przy muzyce, którą zapewnił Nam Jaśko Muzykant 🙂 Dzisiejszy dzień był bardzo szczególny dla całej grupy Pszczółki, ponieważ już od września dzieci z tej grupy zaczną naukę w Szkole Podstawowej. Uścisków, pocałunków i łez wzruszenia nie było końca. Spędziliśmy razem cudowne
4 lata i trudno jest sobie wyobrazić, że to już naprawdę koniec…. Nigdy o Nas nie zapominajcie,
My zawsze zachowamy Was w Naszych sercach 🙂 Wszystkim dzieciom życzymy cudownych wakacji ♥