Występ w Ośrodku GERIAMED z okazji Święta Niepodległości

15 listopada dzieci z najstarszej grupy – Słoneczka wystąpiły dla podopiecznych Ośrodka Rehabilitacyjno-leczniczego GERIAMED w Baranówce koło Lubartowa, z programem
z okazji Święta Niepodległości. Dzieci zaśpiewały min. hymn Polski i pieśni „Wojenko, wojenko” czy „Przybyli ułani pod okienko” oraz recytowały wiersze patriotyczne. Po występie odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci i podopiecznych Geriamedu, które poprowadził dobrze nam znany Pan Ireneusz Łopucki z Łopucki Animacja. Pan Irek na co dzień współpracuje z ośrodkiem Geriamed prowadząc tam zajęcia kulturalno-artystyczno-twórcze dla starszych osób. Na dzisiejszych warsztatach dzieci wraz z podopiecznymi Geriamedu, wykonały kolorowe jesienne drzewka. A w drodze powrotnej do autobusu udało nam się zajrzeć do prawdziwej karetki.