Konsultacje z nauczycielami

Konsultacje dla Rodziców

Chcemy, aby w Misiaczku dzieci czuły się bezpieczne, szczęśliwe i miały optymalne warunki do rozwoju. Dlatego zależy nam na bliskiej współpracy z rodzicami Misiaczkowych przedszkolaków i żłobkowiczów.

Konsultacje z nauczycielami

Dokładamy starań, aby działania przedszkola i domu były zgodne. Uważamy, że rodzice i nauczyciele powinni ze sobą ściśle współdziałać i uzgadniać swoje postępowanie w stosunku do dzieci.

W związku z tym że na co dzień często brakuje nam czasu żeby na spokojnie porozmawiać z Państwem
na temat postępów dzieci i wyczerpująco odpowiedzieć na pytania, zapraszamy Państwa na comiesięczne Konsultacje dla Rodziców.

W dniu konsultacji, każdy zainteresowany rodzic będzie mógł przyjść do przedszkola czy żłobka i indywidualnie porozmawiać z nauczycielką na temat swojego dziecka. Dokładne terminy konsultacji na dany miesiąc, znajdą Państwo w kalendarzu atrakcji.

• Przedszkole ul. Wapowskiego 1
  • Przedszkole i Żłobek ul. Samsonowicza 65